UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 
 

Anatomiczne poduszki profilowane

ODPOCZYNEK ZACZYNA SIĘ OD GŁOWY

Miękkie i delikatne podłoże pod głową jest tym, co zapewnia komfort wypoczynku całego ciała.

Wysokojakościowe materiały zastosowane w produkcji poduszek jak delikatna i elastyczna zimna pianka czy redukująca nacisk delikatna pianka VISCO stwarzają doskonałą podstawę relaksującego snu.

Szczególnie przyjemny komfort zapewniają specjalnie zaprojektowane nacięcia na powierzchni wkładu poduszki efektywnie redukując napięcie materiału. Natomiast luźne wkładki umożliwiają indywidualne dopasowanie wysokości i podparcia.

Gdy głowa ułożona jest prawidłowo, odcinek szyjny kręgosłupa zyskuje relaks co wspomaga odprężoną, naturalną pozycję snu.

Poduszka Bona

poduszka bona


Delikatna pianka Visco zapewnia optymalną elastyczność, uczucie komfortu oraz dokładne dopasowanie do kształtu głowy. Wrażliwe partie karku i szyi zyskują rozluźnienie i maksymalną redukcję napięcia.

szczegoly

Poduszka Ester

garda visco


Delikatna, miękka pianka Visco zapewnia uczucie lekkości i komfortu w obszarze głowy, szyi, karku. Niweluje w tych rejonach napięcie i redukuje nacisk.

szczegoly

Poduszka Piano

poduszka piano


Delikatna pianka Visco wspomaga redukcję nacisku w obszarze karku i doskonale dopasowuje się do kształtu głowy. Wnętrze poduszki z elastycznej pianki zimnej wspomaga ergonomiczne ułożenie szyi i karku.

szczegoly

Poduszka Vera

poduszka vera


Elastyczna pianka efektywnie podpiera szyję i kark, zapewniając wygodne ułożenie głowy.

szczegoly

...

 
Web design: C-designer.pl
© 2014 ATM Materace   |   Regulamin   |   Polityka prywatności
Google+