UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 
 

Kolekcja materacy ze sprężynami kieszeniowymi

Materace z wkładem ze sprężyn kieszeniowych zapewniają ekskluzywny komfort spania i ergonomiczne ułożenie kręgosłupa. Każda sprężynka znajduje się w osobnej kieszonce i łączy się z sąsiednimi tylko w kilku punktach stycznych.

Taka konstrukcja zapewnia niezależną pracę każdej sprężynki gwarantując dopasowanie do ciała oraz wysoką przepustowość powietrza.

Umieszczone po bokach profilowane krawędzie zapewniają stabilność, a dzięki perforacji bocznej wspomagają aktywną wentylację zapewniając najwyższą higienę snu.

Limone Visco

limone visco

Ikonki


Wyjątkowe uczucie lekkości. Rdzeń wykonany został ze sprężyn kieszeniowych, w których każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce i łączy się z sąsiednimi tylkoo w kilku punktach stycznych.

szczegoly

Limone

garda visco

Ikonki


Wyjątkowa elastyczność. Rdzeń wkładu ze sprężyn kieszeniowych w różnych stopniach twardości w rejonie ramion, talii i miednicy zapewnia prawidłowe pod względem ergonomicznym ułożenie kręgosłupa.

szczegoly

Andalo Kokos

garda

Ikonki


Rdzeń ze sprężyn kieszeniowych pracujących niezależnie, umieszczonych w osobnych kieszonkach.

szczegoly

Andalo

garda

Ikonki


Rdzeń wkładu wykonany został ze srężyn kieszeniowych pracujących niezależnie od siebie, umieszczonych w oddzielnych kieszonkach.

szczegoly

 
Web design: C-designer.pl
© 2014 ATM Materace   |   Regulamin   |   Polityka prywatności
Google+