UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 
 

Kolekcja materacy z zimną pianką

Produkty wykonane z zimnej pianki gwarantują wysoką elastyczność punktową, znakomitą sprężystość i równomierną redukcję nacisku w każdej pozycji spania.

Dzięki strukturze z otwartymi komórkami zimna pianka umożliwia dokładną cyrkulację powietrza oraz reguluje wilgoć i ciepło.

Wyposażone w specjalnie zaprojektowane nacięcia 7–strefowe materace zapewniają ciału odciążenie kręgosłupa oraz optymalne podparcie.

Garda

garda visco

Ikonki


Wysublimowana elegancja. Jakość w najlepszym wydaniu. Supernowoczesny, innowacyjny, dwustronny materac zbudowany z dwóch rodzajów wysokojakościowych zimnych pianek o dwóch różnych stronach gęstości.

szczegoly

Massa

forte

Ikonki


Dobry sen to nasza podstawowa potrzeba. Nowoczesny materac o 3-warstwowej budowie gwarantuje komfort snu ze znakomitym podparciem.

szczegoly

Tenno

cortina

Ikonki


Twoja regeneracja snu. Noc to czas, gdy odnawiasz swe siły witalne i nabierasz energii na następny dzień. Dbaj o to na czym śpisz. Nowoczesny 3-segmentowy materac zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, zapewnia każdej strefie Twojego ciała idealny wypoczynek.

szczegoly

Arezzo

garda

Ikonki


Ciesz się spokojnym, komfortowym i efektywnym snem.Wykonany z wysokojakościowej zimnej pianki materac gwarantujący optymalne dopasowanie i efektywne podparcie ciała.

szczegoly

Cortona

garda

Ikonki


Zdrowy sen to oddech dla duszy i lekkość dla ciała. Profilowany 7-strefowy wkład wykonany z wysokojakościowej zimnej pianki z otwartymi porami, które gwarantują wentylację i znakomicie regulują wilgoć.

szczegoly

 
 
Web design: C-designer.pl
© 2014 ATM Materace   |   Regulamin   |   Polityka prywatności
Google+