UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 
 

Kolekcja materacy TOP

Materace kolekcji TOP zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu wyszukanej i zaawansowanej technologii gwarantując dokładne strefowe dopasowanie oraz wysoki komfort snu.

Pozwalają na zaspokojenie gustów każdego , kto szuka umiarkowania oraz preferuje wyszukany i ekskluzywny styl.

Wysoka jakość wykonania materacy z kolekcji TOP zapewnia idealny komfort wypoczynku i wspaniałe odczucia estetyczne.

Forte Visco Top

forte

Ikonki


Znakomita regeneracja podczas snu. Nowoczesny czterosegmentowy materac zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Zapewnia każdej części Twojego ciała idealne podparcie i efektywny wypoczynek.

szczegoly

Cortina Top

cortina

Ikonki


Materac, na który czekałeś. Całkowicie nowe rozwiązanie. Innowacyjność technologiczna połączona z doświadczeniem, pozwoliła nam zaprojektować materac wyjątkowy. Komfortowy 5-cio segmentowy materac zapewniający przyjemny klimat snu na najwyższym poziomie.

szczegoly

Garda Top

forte

Ikonki


Wysublimowana elegancja. Jakość w najlepszym wydaniu. Supernowoczesny, innowacyjny, dwustronny materac zbudowany z dwóch rodzajów wysokojakościowych zimnych pianek o dwóch różnych stronach gęstości.

szczegoly

Limone Visco Top

limone visco

Ikonki


Wyjątkowe uczucie lekkości. Rdzeń wykonany został ze sprężyn kieszeniowych, w których każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce i łączy się z sąsiednimi tylko w kilku punktach stycznych.

szczegoly

 
Web design: C-designer.pl
© 2014 ATM Materace   |   Regulamin   |   Polityka prywatności
Google+